Türkiye'nin En Güncel Sosyal Platformu

Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ekim 2017

Yüzü İki Farklı Renkte Olan İnternet Fenomeni ‘Yana’

Yüzü İki Farklı Renkte Olan İnternet Fenomeni ‘Yana’

İnternet fenomeni olan bu kedinin yüzünde 2 farklı renk mevcut. İşte bu sıra dışı olay onun sosyal medyada ünlü olmasının en büyük neden oldu.

Belarus’ta yaşayan bu sevimli kedinin diğer kedilerden biraz daha, hatta bayağı farklı bir özelliği var. O özellik ise sevimli kedinin yüzünde 2 farklı rengin bulunması…

Yüzünün bir tarafı sarı renkte olan bu kedinin yüzünün diğer kısmı ise siyah renkte! Bu ilginç durum Belarus’ta yaşayan Yana isimli kedinin internette fenomen olmasına neden oldu.

Doğduğu ilk gün fark edilen bu ilginç olay ilk olarak üniversitede yapılan incelemeler ile anlaşılmaya çalışıldı. Fakat başarılı olunamadı. Daha sonra ise Yana isimli bu sevimli ve tuhaf tüylü kedi, hayvan barınağına bırakıldı.

Hayvan Barınağında bu sıra dışı kediyi gören Elizabeth ismindeki genç kadın ise kediyi hemen sahiplendi. Şu anda Yana ve Elizabeth oldukça güzel ve mutlu bir hayat sürüyorlar.

Artık Yana kendi Instagram hesabı olan ve binlerce takipçisi bulunan oldukça fenomen bir kedi olarak hayatına devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan İçinizi Isıtacak Olağanüstü Minyatür Çalışmalar başlıklı makalemizde eğlenceli tasarımlar, sanat ve eğlenceli paylaşımlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Sevda dedi ki:

    Yaaa çok tatlı yerim ben seni şapşikkkk.

Yorum Yaz